Ana Menü
Alışveriş Sepeti

Kavun Fidesi

Kavun Fidesi

Sera üretiminde en erkenci galia çeşidi. Özellikler Yüksek verimli Sarı rengi ve çıtır yapısı ile meyve albenisi yüksek Uzun raf ömrü Güçlü bitki yapısı Hastalık Dayanımları HR: Fom: 0,1,2 / MNSV IR: Gc / Px: 1,2,5  ..
2,20TL
Balkovan F1 Kavun Fidesi
Hot
Yüksek Verim , Mükemmel Lezzet! Sera Ve Açık Tarla Üretimine Uygun 1,5--2,5 Kg Yuvarlak Meyve Yogun Örgün Çıtır Turuncu-Sarı Meyve Rengi Çok Erkenci ..
0,65TL
Çeşit: Galia Tip Meyve Ağırlığı : 2-3 Kg Raf Ömrü : Uzun Meyve Et Rangi : Açık Yeşil - Krem Kabuk Özellikleri : Parlak Sarı - Çıtırı Çok İyi Dikim Tarihi : Erken Bahar - Bahar - Yaz Hastalıklara Dayanıklılık : Fusarium 0, 1 Ve Küllemeye Yüksek Tolerans Örtüaltı alçak tünel ve açık tarla yetiş..
0,55TL
Canpolat F1 Kavun Fidesi Canpolat F1 Kavun Fidesi
New
Bitki Piel de sapo kavun, güçlü, erkenci. HR: Fom 0-2 Meyve Oval yuva tipi, meyve kabuğu yeşil, çıtırlanma az, meyve et rengi beyaz, 3-4 kg, raf ömrü uzun. Yetiştirme Dönemi Sera, alçak tünel ve açık tarla. ..
0,95TL
Bitki: Güçlü, erkenci, yüksek verim. IR: Px, Pcu, Fom 1-2 Meyve: Galya tipi, yuvarlak ve çıtırlı, 2-3 kg, kabuk rengi turuncu-sarı, raf ömrü uzun. Yetiştirme Dönemi: Sera, alçak tünel ve açık tarla. ..
0,65TL
Bitki Güçlü, çok erkenci, verimli.   HR: MNSV   IR: Pcu   Meyve   Oval, et rengi beyaz, tohum yatağı hafif turuncu, 3-5 kg, tat ve aroması çok iyi, raf ömrü uzun.   Yetiştirme Dönemi   Örtü altı v..
0,60TL
Işıl F1 Kavun Fidesi Işıl F1 Kavun Fidesi
New
Bitki Kanarya kavun, çok erkenci, orta güçlü bitki. HR: MNSV, Fom 0-1-2 IR: Pcu Meyve Hafif oval, et rengi beyaz, gevrek,  meyve dış rengi sarı, hafif dalgalı, 1,5 - 2,5 kg, tat çok iyi, raf ömrü uzun. Yetiştirme Dönemi Sera, alçak t&uum..
0,85TL
Lokum F1 Kavun Fidesi Lokum F1 Kavun Fidesi
New
Bitki Ananas kavun, güçlü, erkenci, verimli. HR: MNSV, Fom 0-1-2 IR: Pcu Meyve Oval, 2-2,5 kg, sarı-turuncu renk, kabuk çok iyi çıtırlı, aroma ve tat çok iyi. Yetiştirme Dönemi Sera, alçak tünel ve açık tarla. ..
0,65TL
Mavi F1 Kavun Fidesi
New
Bitki Kırkağaç kavun, güçlü, erkenci, bitkinin meyveyi örtmesi iyi. Meyve Oval, 3-4 kg, meyve et rengi beyaz ve çekirdek evi  hafif turuncu, kabukta turuncu-sarı renk baskın, tat ve aroma çok iyi, raf ömrü çok yüksek. Yetişti..
0,95TL
Minimiks F1 kavun Fidesi Minimiks F1 kavun Fidesi
New Pre-Order
Bitki Charentias kavun, çok erkenci, küçük koyu yeşil yapraklı. HR: MNSV, Fom 0-2 IR: Pcu Meyve Hafif oval, meyve et rengi turuncu, 1 - 1,5 kg, kabuk rengi açık yeşil, şeritli, çıtırlanma çok iyi, çatlama yok. Yetiştirme Dönemi Sera, al&c..
1,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)