Ana Menü
Alışveriş Sepeti

Arama - yedikule

Arama Kriteri

Arama kriterlerine uygun ürünler

  Paktet İçeriği : 10.000  Yeni nesil yedikule tipi (cos) düz marul çeşidimizdir. Geniş yapraklı ve baş yapısı büyüktür. Kaliteli baş ve yaprak yapısı ile lezzetli ve kasalamaya uygun bir çeşittir. Çok iyi dür&uum..
330,00TL
Bitez Yedikule Düz Marul Fidesi Bitez Yedikule Düz Marul Fidesi
Hot
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Yedikule tipi (cos) düz marul çeşididir. Yaprak rengi koyu yeşil ve parlak olup, homojen ve hafif kabarcıklıdır. Yağlı ve gevrek yaprak yapısı ile oldukça lezzetlidir. Sıkı ve iri baş yapısına sahiptir. Yaprak ucu yanıklığına dayanıklıdır. S..
0,15TL
  PAKET İÇERİSİNDEKİ TOHUM ADETİ 10.000 Yedikule tipi (cos) düz marul çeşididir. Yaprak rengi koyu yeşil ve parlak olup, homojen ve hafif kabarcıklıdır. Yağlı ve gevrek yaprak yapısı ile oldukça lezzetlidir. Sıkı ve iri baş yapısına sahiptir. Yaprak ucu yanık..
310,00TL
Duna Yedikule Düz Marul Fidesi
Hot
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Lital marul tipindedir. Orta erkenci ve güzlük bir çeşittir. Dürülmesi sıkıdır, çok yapraklı ve ağır basar. Hafif açık renkli, çok gevrek ve lezzetlidir. Sapa kalkması çok geçtir ve sıcaklara dayanım..
0,15TL
Paket İçeriği 50 gr  Yedikule tipi (cos) düz marul çeşididir. Çok geç sapa kalkar. Birçok bölgede ilkbahar, yaz ve sonbahar dönemi yetiştiriciliğine uygundur. Erkencidir. Yetiştirildiği dönem ve iklim koşulları..
95,00TL
Paktet İçeriği : 10.000 Yedikule tipi marul çeşididir. İri, sıkı baş yapan, güçlü bitkili, parlak koyu yeşil yapraklı bir çeşittir. Geç sonbahar, kış ve erken ilkbahar üretimlerine tavsiye edilir. Olgunluk süresi yetiştiri..
325,00TL
Paktet İçeriği : 10.000 Yeni nesil yedikule tipi (cos) düz marul çeşidimizdir. Geniş uzun yapraklı ve baş yapısı büyüktür. Orta – koyu parlak yeşil yaprak renginde, sıkı ve hacimli baş oluşturabilen, yüksek boylu bir çeşittir. ..
300,00TL
Paktet İçeriği : 10.000 Yedikule tipi (cos) düz marul çeşididir. Geç sapa kalkar. Geç ilkbahar, erken yaz ve sonbahar dönemi yetiştiriciliğine uygundur. Yetiştirildiği dönem ve iklim koşullarına göre 50 - 70 günde hasada gel..
185,00TL
  Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 1000 Adet   ÖZELLİKLER • Ilık dönem için Yedikule tipi marul  • Açık yeşil renk • 900 - 1100 gr YETİŞTİRME ŞEKLİ ve DÖNEMİ Güzlük ve Bahar hasatına uygun   ..
75,00TL
  Yeni nesil yedikule tipi (cos) düz marul çeşididir. Orta iri, sıkı baş yapan, tatlı, orta sulu, gevrek, verimli ve yüksek kaliteli bir çeşittir. Olgunluk süresi yetiştirildiği dönem ve iklim koşullarına bağlı olarak 55 - 70 gündür..
185,00TL
Paktet İçeriği : 10.000 Yeni nesil yedikule tipi (cos) düz marul çeşidimizdir. Geniş yapraklı ve baş yapısı büyüktür. Yaprak sayısı fazla, hacimli, boylu ve geniş kalçalı bir çeşittir. Hasat homojendir. Kaliteli baş ve yap..
355,00TL
Yedikule Düz Marul Fidesi
Hot
  Paris İsland  Mangano Bitez Kasam Duna Manavert Velvet Paspartu Adranita ..
0,19TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)