Ana Menü
Alışveriş Sepeti

Arama - tipi

Arama Kriteri

Arama kriterlerine uygun ürünler

    Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 1000 Adet   Yetiștirme: Sera ve açık saha yetiștiriciliğine uygun. Bitki: Șili tipi biber, güçlü, çok verimli, uzun hasad periyodu, adaptasyon yeteneği çok güçlü ve soğuğa dayanıklı. Meyve: Acı, koyu yeșil meyve, olgun mey..
415,00TL
    Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 1000 Adet   Yetiştirme: Sera ve açık tarla yetiştiriciliğine uygun. Bitki: Orta erkenci, güçlü ve çok verimli. Meyve: Galia tipi, mükemmel ağ yapısı, oval meyve şekli, meyve et rengi hafif yeşilim..
280,00TL
    Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 1000 Adet   Bitkisi güçlü ve yaprak örtümü çok iyidir. Açık saha üretimlerine uygun, erkenci, ananas tipi kavun çeşidimizdir. Meyve şekli oval, oval-yuvarlaktır. ..
260,00TL
    Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 1000 Adet   Bitkisi güçlü, yaprak örtümü çok iyidir. Orta erkenci, yarı kapalı yapıdadır. Ortalama meyve ağırlığı 3,5-4,5 kg’dır. Meyve şekli tam oval ve çekirdek ..
395,00TL
      ÖRTÜ ALTI BADEM TİPİ İlkbahar, ara dönem ve sonbahar yetiştiriciliğine uygun bir çeşittir. Bitki yapısı çok güçlü, erkenci, çok verimli, multi bir çeşittir. Meyve sapı uzun, koyu yeşil renkli, içi dolu..
0,80TL
  Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 1000 Adet   ÖZELLİKLER • Çok güçlü vegetatif aksamı ve yan koltukları  • Koyu yeşil yaprakları ile meyveyi tamamen örterek güneş yanıklığına karşı korur • Kavun üretimi yapılan t..
365,00TL
    Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 1000 Adet   Yetiștirme: Sera ve açık tarla yetiștiriciliğine uygun. Bitki: Ananas tipi, orta erkenci, meyve kapaması iyi, güçlü ve çok verimli. Meyve: Mükemmel ağ yapısı, söbü-oval meyv..
275,00TL
    Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 1000 Adet   Yetiştirme: Açık saha. Normal sezon. Bitki: Oturak, güçlü, fevkalade meyve tutumu, yüksek verimli, meyve kapaması çok iyi, yüksek sıcaklık ve düşük sıcaklığa dayanıklı, m..
100,00TL
    Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 1000 Adet   Yetiştirme: Sera ve açık tarla yetiştiriciliğine uygun. Bitki: Erkenci, güçlü ve çok verimli. Meyve: Galia tipi, mükemmel ağ yapısı, yuvarlak meyve şekli çok güzel, et ren..
275,00TL
    Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 1000 Adet   Yetiștirme: Sera ve açık tarla yetiștiriciliğine uygun. Bitki: Ananas tipi, meyve kapaması iyi, güçlü ve çok verimli. Meyve: Mükemmel ağ yapısı, söbü-oval meyve șekli, meyve..
275,00TL
    Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 1000 Adet   Yetiștirme: Sera ve açık tarla yetiștiriciliğine uygun. Bitki: Ananas tipi, meyve kapaması iyi, güçlü ve çok verimli. Meyve: Mükemmel ağ yapısı, söbü-oval meyve șekli, meyve..
275,00TL
    Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 1000 Adet   Yetiştirme: Sera, alçal tünel ve açık tarla yetiştiriciliğine uygun. Bitki: Erkenci, meyve kapaması iyi, güçlü ve çok verimli. Meyve: Charleston Gray tipi, uzun - oval meyve şe..
295,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 42 (4 Sayfa)