Ana Menü
Alışveriş Sepeti

Arama - kapya

Arama Kriteri

Arama kriterlerine uygun ürünler

Acuka F1 Kapya Biber Fidesi Acuka F1 Kapya Biber Fidesi
New
Bitki Kapya biber, güçlü, kompak bitki, iri yapraklı. IR: TSWV Meyve Acı, düzgün, orta iri, 22-23 x 5-5,5 cm, kaliteli. Yetiştirme Dönemi Sonbahar, tek ekim, ilkbahar sera ve açık tarla. ..
0,75TL
Bitki Kapya biber, güçlü, kompak bitki, iri yapraklı. IR: TSWV Meyve Acı, düzgün, orta iri, 22-23 x 5-5,5 cm, kaliteli. Yetiştirme Dönemi Sonbahar, tek ekim, ilkbahar sera ve açık tarla. Adet : 1000 ..
450,00TL
  Ortalama Meyve Uzunluğu   17-18 cm Üretim Alanı   Açık Alan ve Örtü Altı Yetiştiriciliği Diğer Özellikler Bahar ve açık saha yetiştiriciliğine uygun, Kapya tipi, Bitki yapısı orta güçlü, Meyveleri koyu kırmızı renkli, tatlı, düz ve silindirik, Geniş adap..
0,65TL
Arena F1 Kapya Biber Fidesi Arena F1 Kapya Biber Fidesi
Hot
Bitki Kapya biber, güçlü, boğum araları orta, erkenci, yüksek verimli.   IR: TSWV   Meyve   Tatlı, sert ve etli, koyu kırmızı, çatlama yapmaz, 22 - 24 cm, ihracata uygun.   Yetiştirme Dönemi   ilkbahar, sonbahar sera ve a&cce..
0,70TL
Bitki Kapya biber, güçlü, boğum araları orta, erkenci, yüksek verimli.   IR: TSWV   Meyve   Tatlı, sert ve etli, koyu kırmızı, çatlama yapmaz, 22 - 24 cm, ihracata uygun.   Yetiştirme Dönemi   ilkbahar, sonbahar sera ve a&cce..
400,00TL
Bitki Kapya biber, çok güçlü, soğuğa dayanıklı, erkenci, yüksek verimli. IR:TSWV Meyve Tatlı, koyu kırmızı, iri meyveli, etli, çatlama yapmaz, ihracata uygun. Yetiştirme Dönemi Tek ekim sera. ..
1,50TL
Bitki Kapya biber, çok güçlü, soğuğa dayanıklı, erkenci, yüksek verimli. IR:TSWV Meyve Tatlı, koyu kırmızı, iri meyveli, etli, çatlama yapmaz, ihracata uygun. Yetiştirme Dönemi Tek ekim sera. Adet : 1000 ..
1.000,00TL
    Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 1000 Adet     Bitki gücü kuvvetli ve yarı kapalı yapıdadır. Tutumları iyi ve düzenlidir. Meyveleri parlak,  koyu kırmızı ve renklenmesi homojendir. Meyve boyu 19x6 cm  olup, &nb..
383,00TL
Uzun, güçlü bitki yapısı Yüksek soğuk performansı  Yüksek meyve tutumu Erkenci ve verimli Meyveler uzun,düz ve kırmızı renkte Yeşil ve kırmızı meyve hasatına uygun Çatlamaya ve çiçek burnu çürüklüğüne yüksek toleranslı Her dönemde yüksek meyve kalitesi ve uzun raf ömrü ..
1,25TL
Kapya Biber. Hem açık saha hem sera üretimine uygun. Yassı basık meyve yapısı. Yüksek verimli, etli ağır basan meyve. Meyve uzunluğu 15-17 cm. Mükemmel kırmızı renk. Bitki ve kök yapısı güçlü. Mikronize çatlak yapmaz. Sıcak-soğuk ge&ccedi..
0,65TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)