Ana Menü
Alışveriş Sepeti

Arama - kıvırcık

Arama Kriteri

Arama kriterlerine uygun ürünler

Paktet İçeriği : 10.000 Kıvırcık tip marul çeşidimizdir. Orta iri başlı, lezzetli, geç sapa kalkan bir çeşittir. Yaprakları parlak açık yeşil renktedir. Olgunluk süresi yetiştirme dönemi ve iklim koşullarına bağlı olarak ortalama;..
225,00TL
  Geç sapa kalkan, parlak açık yeşil yapraklı, çok erkenci, kıvırcık tip yeni nesil yüksek dayanımlı marul çeşidimizdir. Yarı dik bitkili, hacimli, hızlı gelişen bir çeşittir. Ilıman sahil bölgelerimizde ilkbahar, erken yaz ve sonba..
485,00TL
Caipira  Kıvırcık Marul Fidesi Caipira  Kıvırcık Marul Fidesi
Hot
Geç sapa kalkan, koyu yeşil yapraklı, kıvırcık tip marul çeşidimizdir. Açık sahada Ilıman sahil bölgelerimizde  ilkbahar, erken yaz, sonbahar ve erken kış, Örtü altında geç sonbahar, kış, erken ilkbahar yetiştiriciliğine uygundur. Serin kar..
0,15TL
Paktet İçeriği : 10.000 Geç sapa kalkan, koyu yeşil yapraklı, kıvırcık tip marul çeşidimizdir. Ilıman sahil bölgelerimizde açık sahada ilkbahar, erken yaz, sonbahar ve erken kış, örtü altında geç sonbahar, kış, erken ilkbahar yetiştirici..
495,00TL
Paktet İçeriği : 10.000 Kıvırcık tip marul çeşidimizdir. Çok bilinen ve yüksek performansıyla pazarın beğenisini kazanmış bir çeşittir. Baş yapısı büyük ve çok lezzetlidir. Geniş adaptasyon yeteneği sayesinde ılıman sahil b&ou..
290,00TL
Dragone Kıvırcık Marul Fidesi Dragone Kıvırcık Marul Fidesi
Hot
Ağırlık: 800 - 1000 g Bitki yapısı: Güçlü Derim süresi (gün): 55 - 60 Dönem: Güzlük ve baharlık Meyve tipi: Kıvırcık Rezistans (Hastalık Dayanımı): (HR) Bl: 16-28,30-32 / Nr0 ..
0,19TL
Paket İçeriği 5000 Adet Tohum  Ağırlık: 800 - 1000 g Bitki yapısı: Güçlü Derim süresi (gün): 55 - 60 Dönem: Güzlük ve baharlık Meyve tipi: Kıvırcık Rezistans (Hastalık Dayanı..
195,00TL
  Eazyleaf konseptinde marul çeşidimizdir. İlkbahar, erken yaz, sonbahar ve kış yetiştiriciliğine uygundur. Geç sapa kalkan, parlak koyu kırmızı renkli yapraklara sahip, yüksek hacimli ve iri bir baş ile ince dişli kıvırcık yapraklara sahip albenisi yük..
610,00TL
  Çok geç sapa kalkan, orta koyu yeşil yapraklı, tarlada bekleme kapasitesi yüksek, kıvırcık tip yeni nesil yüksek dayanımlı marul çeşidimizdir. Ilıman sahil bölgelerimizde geç sonbahar, kış, ilkbahar ve erken yaz, serin karasal bölge..
455,00TL
GÜZLÜK ,BAHARLIK VE AÇIK TARLA YETİŞTİRİCİLİĞİNE UYGUN KOYU YEŞİL VE PARLAK RENGİYLE PAZARIN YENİ TRENDİ İRİ BAŞ YAPISI VE ALBENİSİYLE ÜRETİCİNİN YENİ GÖZDESİ ORTALAMA OLGUNLIK SÜRESİ 45- 50 GÜN ARASINDADIR. GEÇ SAPA KALKAN VE LEZZETLİ BİR &Cced..
0,15TL
  Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 1000 Adet   ÖZELLİKLER • Koyu mor, gösterişli, kıvırcık bir marul çeşidimizdir  • Uniform ve bol yapraklı, güçlü bitki yapısına sahiptir • Yaprakları son derece kıvırcık, gevrek ve lezzetl..
60,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)
Bilgilendirme
Sayın müşterilerimiz sistemimiz de yenileme yapılmıştır. Şu an son aşamadayız sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz sipariş ve sorularınız için 05538432012 den bize ulaşabilirsiniz.....