Ana Menü
Alışveriş Sepeti

Arama - İceberg

Arama Kriteri

Arama kriterlerine uygun ürünler

Bombola İceberg Marul Fidesi Bombola İceberg Marul Fidesi
Hot
İri ve sıkı baş yapan kış yetiştiriciliğine uygun vanguard tipi iceberg marul çeşididir. Olgunluk süresi yetiştirme dönemi ve iklim koşullarına bağlı olarak 85-95 gün civarındadır. Renk biraz koyu yeşil, iri kabarcıklı ve kalın etlidir. Baş iri, uygun iklim ve yetiştirme..
0,15TL
  İri ve sıkı baş yapan kış yetiştiriciliğine uygun vanguard tipi iceberg marul çeşididir. Olgunluk süresi yetiştirme dönemi ve iklim koşullarına bağlı olarak 85-95 gün civarındadır. Renk biraz koyu yeşil, iri kabarcıklı ve kalın etlidir. Baş iri, u..
365,00TL
Paktet İçeriği : 10.000 Yeni nesil saladin tipi iceberg marul çeşidimizdir. Kış üretimlerine uygundur. Olumsuz kış koşullarında dahi iyi bir hacim alan bitkisi, büyük boyutlu, yüksek ağırlıklı ve sıkı bir baş üretir. Soğuk havaya karşı m..
400,00TL
İceberg Marul Fidesi
Hot
Iceberg marul fidesi toptan siparişi alınır. Elimizde 12 Ay boyunca dönemine uygun iceberg marul fidesi bulunmaktadır.   Çeşitler: Robinson F1 Silvinas F1 Bombalo F1 Gloria F1 Daphne F1  Patagonya F1 Cartegenes F1  Silvinas F1 ..
0,18TL
Paktet İçeriği : 10.000 Yeni nesil saladin tipi iceberg marul çeşidimizdir. İlkbahar ve sonbahar üretimlerine uygundur. Olgunluk süresi yetiştirme dönemi ve iklim koşullarına bağlı olarak 70 - 80 gündür. Uygun iklim ve yetiştirme koşullar..
455,00TL
Paktet İçeriği : 10.000 Çok geç sapa kalkan, orta yeşil renk yapraklara sahip saladin tipi iceberg marul çeşidimizdir. Düşük rakımlı ılıman bölgelerde geç ilkbahar, erken yaz ve sonbahar, yüksek rakımlı serin bölgelerde yaz yet..
270,00TL
  Büyük baş yapan, yüksek kaliteli saladin tipi iceberg marul çeşididir. Geç sonbahar, kış ve erken ilkbahar üretimine uygundur. Geç sonbahardan kışa güvenli geçiş sağlayan, kış üretiminin çok başarılı bir &cced..
485,00TL
  Paket İçerisindeki Tohum Adedi : 1000 Adet   Çeşit : ROBINSON Dönemi : Geç Güzlük ve Geç baharda iyi sonuç verir. Meyve Kg-Ad-Boy ..
140,00TL
   Çok geç sapa kalkan, orta yeşil renk yapraklara sahip vanguard tipi iceberg marul çeşidimizdir. Düşük rakımlı ılıman bölgelerde ilkbahar, erken yaz ve erken sonbahar, yüksek rakımlı serin bölgelerde yaz yetiştiriciliğine uygundu..
335,00TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)
Bilgilendirme
Sayın müşterilerimiz sistemimiz de yenileme yapılmıştır. Şu an son aşamadayız sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz sipariş ve sorularınız için 05538432012 den bize ulaşabilirsiniz.....