Ana Menü
Alışveriş Sepeti

Hıyar Fidesi

Hıyar Fidesi

Olgunlaşma süresi 75 - 78 gündür. Meyve rengi parlak, hafif koyu yeşil renklidir. Meyve uzunluğu 12 - 14 cm olup, düzdür ve damarsızdır. Tek ekime uygun mini tip salatalıktır. Soğuklara karşı müthiş dayanıklıdır. Erken ilkbahar ve geç..
0,75TL
Olgunlaşma süresi 75 - 78 gündür. Meyve rengi parlak, hafif koyu yeşil renklidir. Meyve uzunluğu 12 - 14 cm olup, düzdür ve damarsızdır. Tek ekime uygun mini tip salatalıktır. Soğuklara karşı müthiş dayanıklıdır. Erken ilkbahar ve ge&cced..
250,00TL
      ÖRTÜ ALTI BADEM TİPİ İlkbahar, ara dönem ve sonbahar yetiştiriciliğine uygun bir çeşittir. Bitki yapısı çok güçlü, erkenci, çok verimli, multi bir çeşittir. Meyve sapı uzun, koyu yeşil renkli, içi dolu..
0,80TL
Meyveleri Beit Alpha tipindedir. Meyveler silindirik ve oldukça düzgündür. Uzun hasat periyordu, sıcak iklim koşullarına yüksek performans göstermektedir. ..
1,10TL
  Yeni çeşitlerimizden mini-multi hıyar segmentinde yer alan ATOM F1 çiftçilerden büyük ilgi görüyor. Geç güz ve bahar dönemlerine uygun olan ATOM F1, lezzeti ve uzun raf ömrü ile kendi segmentinde pazar lideri olmaya hazır..
1,00TL
Beith Alpha Hıyar Fidesi
Hot
Bilinen Beith Alpha tipinde olup; 16-18 cm. uzunluğunda, 4 cm. çapında, düzgün silindirik yapıda, yüksek verimli , lezzetli ve hastalıklara dayanıklı açık saha çeşidimizdir ..
0,45TL
Botanik F1 Hıyar Fidesi Botanik F1 Hıyar Fidesi
New
Bitki Kornişhon tipi dikenli hıyar, tekli, çok güçlü, boğum araları orta, koltuklu. IR: Px, Pcu Meyve Koyu yeşil renkli, uzun saplı, 12-14 cm, tat ve aroma çok iyi, ihracata uygun, çok yüksek kaliteli. Yetiştirme Dönemi Tek ekim sera.   ..
1,45TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 54 (5 Sayfa)