Ana Menü
Alışveriş Sepeti

Biber Fidesi

Biber Fidesi

Abide F1 Çarliston Biber Fidesi Abide F1 Çarliston Biber Fidesi
Hot
Bitki Çarliston biber, güçlü, yüksek verimli ve erkenci. Meyve  Mükemmel kalite, açık yeşil ve parlak meyve rengi, 22-24 cm, raf ömrü uzun.  Yetiştirme Dönemi Açık tarla.   ..
0,55TL
Acı Dolma Biber Fidesi
Hot
Çeşit Adı Antep Dolma Tip Acı Dolma Biber Renk Koyu Yeşil Dikim Dönemi Baharlık ..
0,35TL
Acuka F1 Kapya Biber Fidesi Acuka F1 Kapya Biber Fidesi
New
Bitki Kapya biber, güçlü, kompak bitki, iri yapraklı. IR: TSWV Meyve Acı, düzgün, orta iri, 22-23 x 5-5,5 cm, kaliteli. Yetiştirme Dönemi Sonbahar, tek ekim, ilkbahar sera ve açık tarla. ..
0,75TL
  Tür: Açık Saha için Bitki: Erkenci, kolay adaptasyon Meyve: Parlak renk, uzun, kalın Direnç: TMV Sıcak iklimler için yüksek verim, kolay meyve ayarı Uzunluk : 17 - 18 cm  Tatlı Sivri  ..
0,55TL
Yüksek verimi olan yeni bir hibrit isot tipidir. Bitkiler çok güçlü, dik olup çok yoğun yaprak yüzeyine sahiptir. Hemen hemen üç lobu bulunan tipik İsot meyveleri hem içte hem dışta koyu kırmızıdır. Erkencidir. Açık araz..
0,60TL
Bitki İnce sivri biber, güçlü, kompak bitki, boğum arası kısa, iri yapraklı, erkenci. IR: TSWV   Meyve Tatlı, düzgün, 22-23 X 1,2-1,5 cm, lezzetli, kaliteli.   Yetiştirme Dönemi İlkbahar, sonbahar sera ve açık tarla. ..
0,85TL
Bitki Kırmızı Kalifornia Wonder tipi biber, güçlü, boğum araları orta, yüksek verimli. HR: L4 IR: TSWV Meyve Olgun meyve rengi koyu kırmızı, 9 - 7 cm, 3-4 loblu, çatlama yapmaz, ihracata uygun. Yetiştirme Dönemi İlkbahar, sonbahar sera ve açık tarla. ..
0,75TL
  Ortalama Meyve Uzunluğu   17-18 cm Üretim Alanı   Açık Alan ve Örtü Altı Yetiştiriciliği Diğer Özellikler Bahar ve açık saha yetiştiriciliğine uygun, Kapya tipi, Bitki yapısı orta güçlü, Meyveleri koyu kırmızı renkli, tatlı, düz ve silindirik, Geniş adap..
0,65TL
BİTKİ ÖZELLİKLERİ   Bitki Kuvveti Orta Olgunluk Zamanı Erkenci Verim  Yüksek     MEYVE ÖZELLİKLERİ   Uzunluğu 7,5-8cm Lob Sayısı 3-4 Et Kalınlığı 3-3..
0,60TL
Arena F1 Kapya Biber Fidesi Arena F1 Kapya Biber Fidesi
Hot
Bitki Kapya biber, güçlü, boğum araları orta, erkenci, yüksek verimli.   IR: TSWV   Meyve   Tatlı, sert ve etli, koyu kırmızı, çatlama yapmaz, 22 - 24 cm, ihracata uygun.   Yetiştirme Dönemi   ilkbahar, sonbahar sera ve a&cce..
0,70TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 81 (7 Sayfa)