Ana Menü
Alışveriş Sepeti

Marul Fidesi

Marul Fidesi

Bitez Yedikule Düz Marul Fidesi Bitez Yedikule Düz Marul Fidesi
Hot
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Yedikule tipi (cos) düz marul çeşididir. Yaprak rengi koyu yeşil ve parlak olup, homojen ve hafif kabarcıklıdır. Yağlı ve gevrek yaprak yapısı ile oldukça lezzetlidir. Sıkı ve iri baş yapısına sahiptir. Yaprak ucu yanıklığına dayanıklıdır. S..
0,15TL
Bombola İceberg Marul Fidesi Bombola İceberg Marul Fidesi
Hot
İri ve sıkı baş yapan kış yetiştiriciliğine uygun vanguard tipi iceberg marul çeşididir. Olgunluk süresi yetiştirme dönemi ve iklim koşullarına bağlı olarak 85-95 gün civarındadır. Renk biraz koyu yeşil, iri kabarcıklı ve kalın etlidir. Baş iri, uygun iklim ve yetiştirme..
0,15TL
Caipira  Kıvırcık Marul Fidesi Caipira  Kıvırcık Marul Fidesi
Hot
Geç sapa kalkan, koyu yeşil yapraklı, kıvırcık tip marul çeşidimizdir. Açık sahada Ilıman sahil bölgelerimizde  ilkbahar, erken yaz, sonbahar ve erken kış, Örtü altında geç sonbahar, kış, erken ilkbahar yetiştiriciliğine uygundur. Serin kar..
0,15TL
Carmesi Kırımızı Marul Fidesi Carmesi Kırımızı Marul Fidesi
Hot
  Nasonovia Ribisnigri ( yaprak biti ) dayanımlı Koyu kırmızı renk Güçlü ve büyük baş yapısı   ..
0,20TL
Parlak kırmızı renk Çok yavaş sapa kalkma özelliği Sıcak hava koşulları altında yüksek performans Hasat sonrası uzun raf ömrü ..
0,20TL
Dragone Kıvırcık Marul Fidesi Dragone Kıvırcık Marul Fidesi
Hot
Ağırlık: 800 - 1000 g Bitki yapısı: Güçlü Derim süresi (gün): 55 - 60 Dönem: Güzlük ve baharlık Meyve tipi: Kıvırcık Rezistans (Hastalık Dayanımı): (HR) Bl: 16-28,30-32 / Nr0 ..
0,19TL
Duna Yedikule Düz Marul Fidesi
Hot
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Lital marul tipindedir. Orta erkenci ve güzlük bir çeşittir. Dürülmesi sıkıdır, çok yapraklı ve ağır basar. Hafif açık renkli, çok gevrek ve lezzetlidir. Sapa kalkması çok geçtir ve sıcaklara dayanım..
0,15TL
GÜZLÜK ,BAHARLIK VE AÇIK TARLA YETİŞTİRİCİLİĞİNE UYGUN KOYU YEŞİL VE PARLAK RENGİYLE PAZARIN YENİ TRENDİ İRİ BAŞ YAPISI VE ALBENİSİYLE ÜRETİCİNİN YENİ GÖZDESİ ORTALAMA OLGUNLIK SÜRESİ 45- 50 GÜN ARASINDADIR. GEÇ SAPA KALKAN VE LEZZETLİ BİR &Cced..
0,15TL
Gentilina Kıvırcık Marul Fidesi
Hot
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ Oldukça güçlü bitki yapısı vardır. Çarpıcı açık yeşil, düzgün, lezzetli ve gevrek bir yapıya sahiptir. Bütün olarak hasat edilebileceği gibi hazır salata karışımları içinde kullanılabilir. Sıcak ha..
0,15TL
Giardina Kırmızı Kıvırcık Marul Fidesi (Akdeniz Yeşilliği)
Hot
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ LOLOROSSO (AKDENİZ YEŞİLLİĞİ) OLARAK DA BİLİNİR Derin kırmızı rengi ve mükemmel lezzeti ile ön plana çıkar. Bütün olarak tüketime sunulabileceği gibi marketlerde hazır salata karışımlarına kullanım içinde üstün bir..
0,20TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)