Sebze Fidesi Nereden Alınır

Yazar mehmet 04/01/2017 2 Yorumlar

Sebze Fidesi Nereden Alınır . 

 

Çiftcinin belkide veliniğmeti diyebileceğimiz sebze fidesi nereden ve nasıl alınır birazda bunun hakkında bahsedelim ; Çiftci mahsülünü düzgün bir şekilde almak için ilk edapta kaliteli, verimli, hastalığa dayanaklı bir çeşit almalıdır . 

İllaki sebze fidesini fide üretimi yapan firmalardan almak zorunda değiller kendileri de kendi fidelerini üretebilirler ama kendi üretimlerin de çiftci genelde sorun yaşamakta çimlenme kaybı hastalık gibi durumlarla mücadele edemediği zamamlarda aldığı tohumlar boşa gitmiş oluyor . 

Sebze fidesini direk olrak fide firmalarından amak elbette en mantıklısıdır neden diyeceksiniz fide firmaları yani biz veya bir başka firmalar sürekli fide üretir ve size fazla sı ile zaman kazandırır . 

Fideler üretilirken mühendisler sürekli kontrol eder rutin sulama ve ilaç evreleri mühendisler tarafından yapılır .   

 

 

Yazımızın sonunda fidelerinizi alırken mutlaka fide kaç günlük,  fide boyu nasıl, varsa resim gönderin diyebilirsiniz bununla birlikte alım yaparken kaçlık violler de olduğunu mutlaka sormalısınız sebze fidelerini bizim sitemizden sorunsuz birşekilde alabileceğinizi de unutmayın ...  

2 Yorumlar

Serkan Yıldırım:
04/01/2017, 10:04:51 PM, www.fidefabrikasi.com
Cevapla

benim 3 dönüm yerim var orada domates yapmayı düşünüyorum bu konuda bize yardımcı olabilirmisiniz .

hasan nameci:
05/01/2017, 07:00:30 PM, www.fidefabrikasi.com
Cevapla

uzun zamandır fidemi hep dışarıdan alıyorum sürekli aldığım bir yok değişik firmaları dan fide alıyorum ama gece saat 3 de hiç birisi destek vermiyor bu konuda fidefabrikası işini iyi yapıyor ben şahsen fidefabrikasi.com u tavsiye ediyorum emrah bey e saygılar

Yorum Yap